چگونه صفحات شخصی در اینستاگرام را مشاهده کنیم؟! آرایش ، زیبایی و مدل لباس

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی محبوب در ایران و جهان است که کاربران زیادی در سراسر دنیا آن را دنبال می کنند در اینستاگرام می توانیم دوستان و همکاران و فامیل و هم کلاسی های خود و….را دنبال کنیم تا عکس ها و پست ها و کپشن های آن ها را مشاهده کرده و آن ها را دنبال کنیم، اما برخی از صفحات اینستاگرام خصوصی هستند و تا به آن ها درخواست دوستی و دنبال کردند ندهیم نمی توانیم عکس ها و پست های آن ها را ببینیم و برخی از مدیران صفحات علاقه ای ندارند درخواست دوستی ما را به هر دلیلی بپذیرند که این وضعیت اغلب اوقات اذیت کننده می باشد، در این مطلب چندین راهکار برای دیدن پست صفحات افراد مختلفی که دارای صفحه خصوصی می باشند ارائه می دهیم و با انجام دادن مرحله به مرحله هر کدام می توانیم به مقصود خود که همان مشاهده پست ها است برسیم.
البته برخی از صفحات همچون صفحات بازیگران معروف و ورزشکاران و نویسنده ها  عمومی بوده اند و شما به راحتی می توانید پست ها و کپشن های آن ها را ببینید و صفحات آنان را دنبال کنید و از پست های جدید آن ها مطلع شوید.
چگونه صفحات خصوصی را در اینستاگرام مشاهده کنیم؟
اگر خواستار مشاهده صفحات شخصی در اینستاگرام هستید خب جواب سوالات شما در این مطلب هست، این مطلب را با دقت مطالعه کنید چون راهکار ها و روش هایی برای مشاهده صفحات خصوصی به شما ارائه خواهیم داد.
اولین راهکار دادن درخواست دوستی به صفحه شخصی مد نظرتان در اینستاگرام هست، از قدیم گفته اند هیچ راهی بهتر از سوال کردن و صحبت از درخواست خود نیست، اینجوری به راحتی می توانید صفحه شخصی دوست و همکار و… خود را دنبال کرده و پست های جدید و قدیم او را ببینید، پس راهکار هایی که در پایین گفته می شود  را دنبال کنید.
اول از همه به کاربر و صفحه مد نظر خود درخواست دوستی دهید اینگونه به راحتی می توانید پذیرفته شوید و پست های صفحه و عکس های خصوصی را ببینید.
برای صفحه شخصی مد نظر خود پیام بفرستید، شاید مدیر صفحه شخصی شما را در اینستاگرام نشناخته باشد !؟ و یا شاید شما با فرستادن پیام و صحبت کردن با او بتوانید نظر او را جلب کنید تا درخواست دوستی شما را بپذیرد و حتی شاید او هم به شما درخواست دوستی دهد، در حین صحبت های خود با آن فرد  راستی و صداقت خود را  نشان دهید تا به شما اعتماد کرده و درخواست دوستی شما را بپذیرد.
ایجاد یک حساب کاربری جعلی می تواند راه  دیگری برای مشاهده صفحه شخصی افراد باشد هر چند این راهکار مطابق اخلاق و رفتار درست نیست اما راه دیگری برای مشاهده صفحه شخصی است، اگر علاقه مند هستید حساب جعلی ایجاد کنید ادامه مطلب را بخوانید.
یک پروفایل جعلی با عکسی که زیبا باشد و حدس می زنید نظر مدیر حساب کاربری را جلب می کند برای پروفایل خود انتخاب کنید همینطور قرار دادن عکس هایی با موضوعات نقاشی و هنری و طبیعت هم گزینه های خوبی هستند سعی کنید در قسمت بیوگرافی از خود اطلاعاتی بنویسید که تا اندازه ای واقعی به نظر بیایند و باعث جلب توجه و اعتماد کردن به شما شود، همینطور سعی کنید یک حساب کاربری خصوصی ایجاد کنید این موضوع باعث کنجکاوی مدیر صفحه شخصی  می شود و یا شاید حساب کاربری شما فالو هم شود.
پس از انجام دادن مراحل بالا حال می توانید به صفحه حساب مد نظر خود بروید و درخواست دوستی دهید و سعی کنید با صبر زیادی منتظر قبول کردن درخواست دوستی خود بمانید اگر درخواست دوستی شما پذیرفته نشد می توانید به کاربر مد نظر خود پیام داده و با او صحبت کنید تا درخواست شما را بپذیرد.
از ابزار مشاهده گر پروفایل اینستاگرام یا اینستاگرام پروفایل ویور استفاده کنید.
آخرین راهکار برای مشاهده عکس ها و پست های حساب کاربری خصوصی افراد استفاده از ابزار مشاهده گر پروفایل اینستاگرام است که این راهکار می تواند خطرناک باشد، تعداد زیادی ابزار آنلاین برای مشاهده آسان تر حساب های کاربری شخصی وجود دارد اما به شما هشدار می دهم این کار خطرات زیادی دارد و اگر این کار را انجام دادید خطرات آن را نیز قبول کنید، اغلب وب سایت هایی که این ابزار را ارائه می دهند کلاهبردار بوده و می توانند اطلاعات شخصی شما را ببینند و به آن ها دسترسی پیدا کنند و  از آن ها سو استفاده کنند در صورت استفاده از این ابزار ها و وب سایت ها به راحتی می توانند عکس های مخفی شده شما را مشاهده کنند اگر به انجام دادن این روش علاقه مند شدید یا اصرار زیادی دارید تا صفحه شخصی افراد را مشاهده کنید مراحلی که در پایین آورده می شود را  دنبال کنید.
از ابزار های آنلاین مشاهده گر پروفایل اینستاگرام استفاده کنید، با یک سرچ در اینترنت می توانید به این نرم افزار ها و یا سایت ها برسید، وقتی وارد وب سایت شدید از شما آدرس صفحه اینستاگرام را می خواهد پس از قرار دادن آدرس صفحه خود می توانید انتخاب کنید که عکس های صفحه مد نظرتان را دانلود کرده و یا فقط آن ها را مشاهده کند انتخاب با شماست.
این مرحله تا حدی ترسناک هست و اطلاعاتی را از شما می خواهد اما من توصیه می کنم هر اطلاعاتی را داخل این وب سایت ها قرار ندهید پس از قرار دادن اطلاعات خود بر روی وب سایت شما به صفحه ای که مد نظرتان بود هدایت می شوید که می توانید عکس های صفحه شخصی مد نظرتان را مشاهده کنید و یا آن ها را دانلود کنید، این سایت ها با برنامه های خاص قابل دانلود نیستند و هر بار که خواستارمشاهده صفحه شخصی شدید  باید از مرورگر اینترنت استفاده کنید تا بتوانید صفحه شخصی را مشاهده کنید.
تمام راهکارهایی که بالا ارائه شدند راهی هستند تا بتوانید صفحه شخصی کاربر مد نظرتان را مشاهده کنید بهترین و اخلاقانه ترین  راه همان راه اول می باشد که از کاربر مد نظر بخواهید تا درخواست دوستی شما را قبول کند اما اگر نشد و شما همچنان اصرار داشتید صفحه شخصی مد نظر خود را مشاهده کنید سراغ راهکار دوم بروید و اما راهکار آخر اصلا توصیه نمی شود و بهتر است آن را انجام ندهید چون خطرات و مشکلات زیادی به همراه دارد.

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   راهکارهایی که شما رو از عصبانی شدن هنگام رانندگی باز می داره "- قسمت 2